| LanguageMaster a întrebat:

De ce companiile de telecomunicații nu oferă internet nelimitat cu viteză maximă la abonamente?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de politica fiecarei firme de internet, de cheltuielile pe care le au cu diferitele abonamente si de cerere. Daca ar fi numai o singura oferta, la maxim, s-ar putea sa aiba mai putini clienti, nu toti au nevoie de maxim.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intrebare e asta? De ce supermarketurile nu dau paine nelimitat pentru 2 lei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg despre ce companie este vorba, pentru ca RCS-RDS, ofera trafic nelimitat la viteza negarantata din contract.