| ubox7007 a întrebat:

un abonament de internet pe mobil nelimitat, cu maxim de viteza posibila nelimitat, adica am vazut ca la unele abonamente nelimitate doar primi 5/10 gb sunt la viteza maxima posibila, dupa din cate am inteles este limitata viteza la x mb/bite pe secunda sad, stiti un mod de a avea internet nelimitat tot timpu la viteza, vreun abonament ceva, bineinteles ca acasa am wii fi, dar afara... na

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca la Digi. Au cele mai bune abonomente si pe PC si pe telefon.