| Ela9000 a întrebat:

De ce daca trimit mesaj catre un numar de telefon si nu primesc raport de livrare. Dar alta persoana primeste raport de livrare de la acel număr. Exista posibilitatea ca acel număr sa ma fi blocat in telefon si de aceea sa nu primesc raport de livrare?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te-a blocat.Intra in setarile de la mesaje, din telefon, si activeaza sa primesti raport de livrare.

| Ela9000 explică:

Este activat raportul de livrare. Ca primesc raportul daca trimit catre alte numere