| anonim_4396 a întrebat:

De ce daca trimit mesaj catre un numar de telefon nu primesc raport de livrare. Dar alta persoana primeste raport de livrare de la acel număr. Exista posibilitatea ca acel număr sa ma fi blocat in telefon si de aceea sa nu primesc raport de livrare? Menționez ca seara am primit raport de livrare:primit iar a doua zi: solicitat. Iar cand am sunat prima dată a sunat un pic iar apoi îmi dă pe ocupat iar a doua oara când am sunat îmi dădea ocupat direct

3 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Dap, se prea poate sa-ti fi luat block

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru Tudy000):

Deci." se prea poate" e un sigur?:'))

| Tudy000 a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Daca instant iti da ocupat, nimeni nu-i asa rapid sa fie pe faza cand tu suni sa dea deny call, deci e block clar si la mesaje la fel nu-ti apare trimis pentru ca nu ajunge la persoana respectiva