| Nutzuu a întrebat:

De ce nu imi merge bluetooth-ul la Sony Ericsson XPERIA ARC S?

5 răspunsuri:
| VladLungu a răspuns:

Ce inseamna 'nu merge'? Nu poti sa trimiti ceva altui telefon? Daca da, am patit-o si eu, sterge toate telefoane de la bluetooth pentru ca lista este plina si de asta nu mai merge. Daca nu, du-te la un specialist. Sper ca te-am ajutat.

| Nutzuu explică (pentru VladLungu):

Nu mi se mai conecteaza deloc! daca dau pe bluetooth imi scrie "activare" si nu se conecteaza!

| VladLungu a răspuns (pentru Nutzuu):

Du-te la un specialist.

| MeMike a răspuns:

Resofteaza-l. Ar trebui sa rezolve toate problemele. Daca a mers inainte si acum nu mai merge si nu l-ai scapat sau chestii de genu ar trebui sa fie doar de la soft

| Nutzuu explică (pentru MeMike):

O sa incerc!