| Teenix a întrebat:

De ce nu imi merge jocul Temple Run pe Samsung Galaxy gio? Nici macar nu il gasesc in android market? Plz puppy dog eyes Dau Funda sad!

5 răspunsuri:
| TonyTOny01 a răspuns:

Pentru ca jocul merge doar pe IPhone, Ipad sau tableta de ce marca ar fiwinking
Funda?happy

| imaqtpie a răspuns (pentru TonyTOny01):

Numai posta daca nu sti..jocul este si pe android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imangi.templerun

| Alexandra_7864 a răspuns:

Nici mie nu imi merge pe Samsung galaxy ace...sad

Răspuns utilizator avertizat
| Assu53 a răspuns:

Si eu am galaxy fit si tot nu-mi merge happy un prieten de-al meu are un xperia play si ii merge si are aceiasi versiune de android happy