| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot face prin screen la telefon? Adica o vreme puteam face, dar acum imi arata: captura de ecran nu a putut fi realizata.Memorie in telefon am, nu stiu de ce nu merge. Funda

1 răspuns:
| AnthonyWhite a răspuns:

Ti-as recomanda sa faci un restart la telefon. In prima faza sa il repornesti. daca nu te ajuta,... in cazul incare ai android sau Windows phone ti-as recomanda un reset total al telefonului. exista 2 metode de a reseta telefonl : normal reset si hard reset. documenteaza-te pe google(prietenul nostru) si cauta clipuri video pe youtube gen (how to reset Samsung galaxy sau how to hard reset Nokia lumia)