| goldenbullet a întrebat:

De ce nu pot sa descarc nimic de pe AppStore? Am un Iphone 6 si nu pot descarca nimic. Am incercat sa bag iar parola, sa o schimb, dar degeaba. Nu mai pot descarca nimic. In loc de parola gresita spune autentificare imposibila. va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| dsafafsdafd a răspuns:

buna ma numesc Andrei si asa am patit si eu aveam un iphone 5 c si era foarte frumos albastru intr-o zi am vrut sa imi fac cont toate bune si frumoasse pana cand nu am putut sa descarc nimic imi arata ca am cont si nimic peste cateva luni mi-a aparut un anunt pe ecranul telefonuluii cum ca acest telefon o este furat ( telefonul a fost cumparat nou nout de pe un site nu pot sa i dau numele ) peste cateva saptamani aproximativ 2 saptamani mi s-a blocat telefonul s-a pus o parola pe el si a doua zi a venit politia sa ma ia lla sectia de politie sa dau declaratie de unde eam telefonul i-am aratat ca am toate actele de unde l-am luat si mia mai dat o amenda de vreo 1000 lei pentru ca au spus ca i mint si nimi acum nu miau mai dat telefonul