| AllexCiucurovschi a întrebat:

Buna am un iphone 4 cu iso 1.7.2 dar cand incerc sa descarc o aplicate sau un jos de pe appstore i-mi zice: Pentru aplicatie este necesar ISO 8.0 sau o versiune ulterioara, Trebuie sa actoalizati la ISO 8.0 pentru a descarca si utiliza aceasta aplicatie. Si cand incerc sa upgradez i-mi spune ca cea mai recenta este 7.1.2. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| cristinel375 a răspuns:

Stiu cum este chestia asta ca am si eu iPhone. De cele mai multe ori si multe persoane spun acelasi lucru, trebuie sa astepti sa-ti vina actualizarea, dar, mai este ceva, presupun ca iPhone 4 are un standard anume la ioS care nu mai poate innainta datorita faptului ca este mai vechi si nu suporta o noua actualizare.Eu zic sa mai astepti sa-ti apara actualizarea.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Va trebui sa-ti folosesti asa telefonul, fiindca nu poate duce sisteme mai noi.
Daca vrei aplicatii noi, iti trebuie telefon nou!
Cumpara, cumpara, cumpara!