| Bogdanys a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Samsung Star 3. Aveti idee cumva de unde as putea descarca aplicatii? De exemplu (you tube ) si alte aplicatii.
Si ce parere aveti despre acest telefon?

3 răspunsuri:
| deeamary a răspuns:

Telefonul este frumos ai putea sa intrebi la magazinul de unde l-ai kuat si iti spun ei da unde iti descarci aplicatiile!laughing

| Klaudiu98 a răspuns:

Este un telefon foarte bun si rezistent. Si eu am star 3, iar de fiecare data cand l-am scapat pe jos nu a patit nimic. Ai facut o alegere buna!