| evaerika a întrebat:

Buna ziua!
mi-am cumparat de curand un Telefon Samsung galaxy y Young si nu pot descarca d epe Telefon in calculator prin cablul de date poze de ex..nu il vede calculatorul.
aveti Idee ce as putea face?
va multumesc.

4 răspunsuri:
| TearsOfBlood a răspuns:

Vezi ca sus e o bara pe care o tragi in jos la tel si cand il bagi in pc apare o chestie de genu sa conectezi spatiul de stocare usb si dai pe aia o sa apara un android si o chestie pe care apesi si dupa se face ala portocaliu si o sa iti vada telu.Bara aia de la tel e sus acolo unde arata si ceasul si alea...

| evaerika explică (pentru TearsOfBlood):

Am reusit! merci mult

| evaerika explică (pentru TearsOfBlood):

Imi poti spune te rog de ce pozele sunt mici ca dimensiune? ce nu am setat bine?

| TearsOfBlood a răspuns (pentru evaerika):

Telefonul are rezolutia destul de mica si ca sa iasa mai clare probabil ca ies automat mai mici.Dar nu sunt sigur.