| larissaelena a întrebat:

Ce telefon aveti? eu am un Samsung star 2. ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| ℓαdу a răspuns:

Heyy. Eu am Vodafone 455big grin. Si sunt foarte multumita de el. Insa despre Samsung star 2 ce sa spun. Este un telefon foarte bun, usor de manevrat cu aplicatii foarte bune. Si din cate stiu eu. Toate Samsung`urile [ cu touch] sunt cele mai bune! Sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| Cryshhtian a răspuns:

Eu am un Nokia 5230, am avut Samsung u600...dar sa fiu sincer era mai bun samsungul, sunetul mai puternic, bateria mai buna, camera, Nokia asta are un touch prost...m-am plctisit de ellaughing