| Tpu39 a întrebat:

De o luna mi-am luat Iphone 7 plus de pe Media Galaxy, dar sambata i-am spart ecranul. Pe langa garantie, am asigurare de un an. Am facut cerere la Darra Holdings pentru schimbarea ecranului. A mai facut cineva asta? In cat timp il primesc inapoi sau cum se procedeaza?

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Garantia nu este si pentru defectiuni din vina ta. Poate asigurarea sa te ajute.

| Clorox a răspuns:

Garantia nu acopera defectiuni cauzate de om.

| Tpu39 explică (pentru Iote):

Pai asta am spus, am asigurare. Mi-au acceptat cererea, insa sunt curioasa cat va sta telefonul la ei