| anyhylator a întrebat:

De pe ce site-uri pot cumpara cartele telefonice pentru mobil de Germania?

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Nu te inteleg.
vrei sa cumperi cartela care merg pe telefaone din Germania?
si ce mobil ai?

| anyhylator explică (pentru davidtm):

Ma refer la cartele cum sunt la noi Orange, cosmote, Vodafone. Pleaca maica-mea in Germania si nu vrem sa folosim roamingul, vrem sa o sunam cu minute internationale pe mobil in Germania pe cartela cu numar de Germania. Dar nu stiu de unde sa fac rost de cartela cu numar de Germania, ai idee?

| davidtm a răspuns (pentru anyhylator):

Adica vrei s-o suni pe maicata din Germania?
o suni cu orice cartela, dar sa ai cat mai multe minute internationale(international inseamna tarile de dincolo, Italia, franta germania..etc.