| val19 a întrebat:

Va salut! Cartele telefonice pentru telefon mobil, fără credit se pot găsi undeva gratis sau costa si astea?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti cumpara cate dorești prin publi24, asa sa vrei de la magazin trebuie să reincarci credit, eu am cumpărat o data vreo 100 de numere ieftin la vreo 25 de euro

| sierra1 a răspuns:

Mai fac ei (dealer-ii) cadouri cu așa ceva, cu ocazii deosebite

| UserRo10 a răspuns:

Vodafone da cartele gratis fara credit, dar depinde de conjunctura si oferte

| val19 explică (pentru UserRo10):

Și trebuie sa încarc cartela ca să primesc apeluri și sms-uri?