| ionutzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

De unde instalez si eu Adobe flash player am o tableta cu android mersi

12 răspunsuri:
| SooJin a răspuns:

Pe tableta trebuie sa ai o aplicatii Google Play sau Market (ceva de genul asta). Daca ai un cont de google trebuie sa il scrii ca sa poti sa intri in acel,, magazin".Mai departe vei vedea niste aplicatii dar scrie sus (unde este search) Adobe flash player.Vei vedea mai multe aplicatii, dar tu o instalezi pe cea care consideri ca e mai buna.Descarcarile sunt gratis, altele cu plata (daca e cu plata scrie undeva) si fara VIRUSI.
Baftawinking Funda puppy dog eyes?

| ValyNixels a răspuns:

De pe google play, iti faci cont si scrii la search Adobe flash si il instalezi de acolo.
Bafta

| bula2014 a răspuns:

De pe situl de la Adobe

| Medema a răspuns (pentru SooJin):

Dap,ai dreptate!

| Gabriel1223 a răspuns:

Du-te intr-o zona cu wifi si il instalezi

| nemesis1000 a răspuns:

Depinde ce versiune de android ai.Nu toate suporta Adobe flash. Daca nu gasesti in Magazinplay, inseamna ca tableta ta(SO-android) nu suporta flash.bafta.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Google chrome si dai pe youtube si dai istlaeaza de aici

| ionutzzzzzzzzzzzzz explică (pentru nemesis1000):

Am tableta allwiew AX3 party noua din magazin android 4.0.4

| nemesis1000 a răspuns (pentru ionutzzzzzzzzzzzzz):

Allview AX3 party, banuiesc ca are androidul facut(scris) special pentru ea si nu suporta flash-ul. Sunt multe modele, chinezarii rebranduite in Romania, care nu suporta Adobe flash player, chiar daca sunt noi. Poti folosii browsere care au inclus flash playerul direct in ele.

| SooJin a răspuns (pentru Medema):

Mersii.Ah,si inca ceva:,, magazinul" acesta despre care iti spuneam (google play in cazul tau), functioneaza numai daca ai semnal la internet (wi-fi).

| Medema a răspuns (pentru SooJin):

laughing)Nu eu sunt cel care a pus intrebarea! Dar mersi oricum, poate o sa am vreodata nevoie!