| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca Yahoo Messenger pentru telefonul LG GT405?

5 răspunsuri:
| Ciocolatefrenchblue a răspuns:

Play store! descarci prima oara yahoo mess, iar dupa aceea pluggin-ul pentru video call. Bafta

| alexbelan a răspuns:

Nu poti lua de pe Google play Store pentru ca sistemul tau de operare nu este Android.
Mai bine incearca aici
P.S. Inainte sa dati raspunsuri fiti putin atenti la intrebare happy LG GT405 nu are Android.

| Zuzazozo a răspuns (pentru alexbelan):

Nu mi-ai lasat niciun link.

| alexbelan a răspuns:

Mergi pe m.yahoo.com si alege messenger apoi urmeaza instructiunile.
P.S Nu stiu de ce nu apare linkul in raspunsul pe care l-am dat.

| ByonKills a răspuns:

Intri de pe telefon pe site-ul asta si cauti yahoo messenger dar trebuie sa ai cont google pentru ca este Google Play.
Site : https://play.google.com/store?hl=en&tab=w8