| EllieTPU a întrebat:

Deci am mare nevoie de ajutor! Nu stiu ce s-a intamplat cu telefonul meu,dar s-a inchis si cand incerc sa il deschid arata sigla de la Samsung (ca de obicei cand il deschid) dar dupa cateva secunde se face iar ecranul negru si se inchide la loc si tot asa. I-am spus mamei dar a inceput sa ma injure si sa dea cu pumnii si picioarele in fata mea si nu mai pot! Nu am de gand sa ma duc la scoala cu fata vanata. Dar faza e ca vreau sa vedeti ca am incercat sa imi rezolve ea problema,dar nu s-a putut. Si mi-a spus ca daca pana luni nu repar telefonul ma chinuie ca pe Hristos o.o Deci va rog spuneti-mi unde sa.l duc,ce sa fac sa-l repar repede! Ea vb serios nu doar ma ameninta. Nu e prima abatere. Deci ce fac cum il repar ca bani nu imi da a zis ca nu stie sa il repar, sa fac cursuri de IT pana luni crying(( dar nu va puneti acum sa ma luati cu: pune un it sa te invete etc. Spuneti-mi ce ar trebui sa fac sa repar, sa pornesc telefonul. Va rog. Dau funda! P.S telefonul e: Samsung galaxy y. Scuzati categoria nepotrivita.

6 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Pune-l la incarcat.

| gabrielaoana11 a răspuns:

Pffff, acelasi lucreu mi s-a intamplat si mie...
Tu nu ai ce sa iii faci, eu l-am dus in service ca era in garantie dar jegosiii aia mi-au anulat-o ca era lovit putin si ca s-a stricat din cauza loviturilor, imi cereau 10 milioane(telefonul e 9)...
Acum o luna (maxim) parintii mei au niste prieteni care stiu pe cineva care se pricep si mi l-au reparat cu 60 de lei...
Bafta...
Al meu era S.G. R
funda? big grin

| xXIsabelaXx a răspuns:

Ar trebui sa il duci la reparat, asa mi s-a intamplat si mie(la telefon, desigur).

| ioanaandreea18 a răspuns:

Trebuie sa il duci intr-un loc care se ocupa cu repararea telefoanelor si o sa ti-l restarteze.Si mie mi s-a intamplat.

| BuciMan a răspuns:

Maicata-i Bruce Lee?

| Ciumpi35 a răspuns:

Baga-l la incarcat si dupa incearca iar sa-l deschizi.