| davidtm a întrebat:

Deci la android 4.0.4 aveam o aplicatie integrata in telefon si se numea Editare video, iar acum la android 4.1.2 nu o mai am.
tot ce vreau sa fac e sa pun o melodie intr-un videoclip?
stiti vreun program in market? sau de pe google sa-l descarc?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ce telefon si ce model?

| davidtm explică (pentru Danzell):

Nu conteaza telefonul, e un s2

| Danzell a răspuns (pentru davidtm):

Ma refeream la specificatii ci ca sa stiu ce model e. de ex telefonul meu nu a avut vreo functie de editare video preinstalata. probabil ca la update au scos-o thinking

poti gasi alte aplicatii gen Magisto sau Video Maker Pro sau Andromedia.

Andromedia din cate am vazut are si chestia pe care o cauti tu. cu adaugatul de sunet. big grin