| Cosmin_Teaca_1998 a întrebat:

Stie careva cum instalezi alt sistem android pe telefon? Spre exemplu daca am Android 4.1.2, cum pot sa instalez un Android 2.3.6; 4.0.4 etc.?

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

De ce sa nu o faca? Si un prieten de-al meu si-a facut upgrade de la 4.0.4 Ice Cream Sandwich la 4.1 Jelly Bean si acum cica ii pare rau, ca tellul i se misca mai greu si ca sunt ceva probleme...

5 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu poti sa treci la un Android mai mic.

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Man, cauta pe magazin play sau Samsung apps depinde de marka si cauta un upgrade happy

| AlexICAAlexel a răspuns:

De ce ai vrea sa iti downgradezi Androidul?

| AlexICAAlexel a răspuns (pentru KIibrDM):

Pai da dar el vrea de la o versiune mai noua la una mai veche...sau daca nu, nu s-a exprimat bine.

| KIibrDM a răspuns (pentru AlexICAAlexel):

De ce sa nu o faca? Si un prieten de-al meu si-a facut upgrade de la 4.0.4 Ice Cream Sandwich la 4.1 Jelly Bean si acum cica ii pare rau, ca tellul i se misca mai greu si ca sunt ceva probleme...