| wj a întrebat:

Doresc niste pareri despre Nokia Lumia 800, doar de la cei ce au, sau au avut, acest telefon. Ma intereseaza in special cat tine bacteria daca stai tot timpul online (pe mess de ex), cate ore poti vorbi la o incarcare si cat de repede se descarca daca navighezi pe internet si il folosesti mai mult timp. Si mi-ar placea sa aud si niste argumente pro si contra, ca m-ar interesa sa achizitionez acest telefon.

1 răspuns:
| corinacioflinc a răspuns:

Prietena mea are Lumia 800. Ca orice smartphone nu tine mai mult de o zi. De multe ori, in jurul orelor 16, 17, 18 bateria e pe sfarsite. Daca stai non stop pe el, NICIUN smartphone nu va tine mai mult de o zi. Am prieteni cu toate soiurile de telefoane, de la Samsung Galaxy SII, pana la LG-uri, Motorola (evident, vorbim despre smartphone-uri) si niciunul nu tine mai mult de o zi, poate doua daca nu-l folosesti. Nokia nu are decat prietena mea din cei pe care-i cunosc si iti pot spune sigur ca mai mult de 24 de ore nu ai sanse cu el. In caracteristicile lui scrie ca tine cam 10 ore bateria. Sper ca te-am ajutat happy