| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon (pana in 800 de lei, 180 euro).Sa va spun anumite criterii. Eu doresc un telefon care sa mearga foarte bine pe internet adica sa stau fara probleme de lag sau de incarcare greu a paginilor web,Sa vorbesc bine si prin mesaje, Sa aibe un ecran mare.Nu prea ma intereseaza jocurile.
M-am gandit la Nokia lumia 625. Ce pareri aveti? Am vazut pe internet ca unii spun ca nu e bun windowsphone.

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Windows Phone-ul se misca bine, dar nu prea ai aplicatii pe el este foarte limitat din alte aspecte ceea ce e deranjant uneori. http://www.emag.ro/......EXRDNBBBM/ e ceva mai scump decat ai cerut tu dar isi face treaba foarte bine din toate punctele de vedere.