| lifeisgood a întrebat:

Este adevarat ca telefonul LG optimus l7 in timp nu mai merge bine? Niste persoane mi=au spus ca touch screenul va fi prost camera e proast si nu stiu daca sa ii cred? Apropo isi merita banii telefonul ast? El costa fara nici un abonament 1100 lei

Răspuns Câştigător
| cflorin11 a răspuns:

Este un telefon slabut. la 1100 lei ai multe alternative. daca vrei sa stii cauta aici; http://telefonultau.eu/ si poti citi parerile cumparatorilor

1 răspuns:
| AndreiGU a răspuns:

Este adevarat ca in timp touch screenul se duce la telefoanele LG, dar nu cred ca si la l7. Pretul merita. happy funda?