| deny2002 a întrebat:

Eu astazi mi-am cumparat un cablu de date pentru un telefon Corby.Am pus cablul de date in telefon si la calculator si nu mi-a aparut nimic situ ca in mod normal trebuia sa-mi apara ceva si sa aleg Stocare data dar l-am instalat de mai multe ori si tot nu imi merge.Ce ar trebui sa fac ca-sa imi mearga?

2 răspunsuri:
| Badica_Robert_1990 a răspuns:

Verifica daca l-ai bagat bine! Daca nu iti pare nici atunci intra in computer si o sa iti apara acolo ceva de genu Gt ma rpg

| サクラ a răspuns:

Ai instalat vreun program, fara nu merge.