| Myrru a întrebat:

as vrea raspunsuri cat se poate de urgente! am un cablu de date pentru telefon Samsung C3510 si nu stiu de ce nu merge...l-am instalat in calculator si apoi trebuia sa imi apara ca un fel de folder cu tot ce am pe cared in telefon, dar nu a aparut. Am umblat la ceva acolo unde imi arata ca e instalat si acum nu mai imi apare nimic...Help me, pleaseee!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga firul in telefon si in calc, alege pe telefon modul transfer de date si uita-te in my computer pentru un drive asemanator unui stick happy

| Myrru explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa imi spui te rog daca nu te spuperi happy unde gasesc modu asta stupid ca deja ma enerveaza...sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Myrru):

Pe undeva la setari sau la conectivitate, tu iti cunosti mai bine telefonul, eu le cunosc doar teoretic, adica asa de la distanta pot sa iti zic doar aproximativ!