| ponturi a întrebat:

Există vreo aplicaţie sau soluţie pentru a accesa mai multe conturi de Instagram deodată?
Instagram oferă posibilitatea de a te loga pe 5 conturi deodată probleme este că dacă ai setat un cont de Facebook dacă intri pe alt cont nu îţi rămân setările.

Răspuns Câştigător
| ș53fan a răspuns:

Salut! Înainte de toate: Android sau iOS?
Dacă ești pe Android îți recomand aplicația Dual Space - Multiple Accounts & App Cloner! Merge în orice tip de aplicație și la mine rămâneau datele salvate (în cazul meu WhatsApp)
Dacă ești pe iOS... atunci îmi cer scuze, aici nu știu! Sper că ți-am fost de folos totuși câtuși de puțin! Baftă!

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Poti sa folosesti App Cloner