| Bogdiii93 a întrebat:

De cate ori te poti loga pe un cont de facebook deodata?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe fiecare sursă: pc, laptop, tabletă și telefon. Nu poți să te loghezi printr-un singur aparat concomitent când deja ești logat.
Pa, pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Poţi să te loghezi pe fiecare browser-Chrome, IE sau computer, tabletă, mobil ca alt facebook sau acelaşi.

| andrei1237 a răspuns:

Nu te poti loga de pe acelasi PC pe toate facebook-urile pe care le ai.

| xFlorin a răspuns:

De pe mai multe pc-uri poti de mai multe ori, dar de pe acelasi calculator doar odata.

| GabrielStan a răspuns:

Pai iti iei mai multe programe din astea de exemplu : google chrome, internet explorer, mozilla firefox, safari si dupa intri pe toate si te conectezi si o sa meargawinking Funda?