| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo problema cu supraincalzirea la S4? Eu as vrea sa imi cumpar unul (sh) si nu o sa-l testez mai mult de 30 de minute banuiesc, si as vrea sa stiu daca sunt probleme ca la unele iPhone-uri pe care daca le folosesti prea mult se incalzesc foarte tare si se opresc.

Răspuns Câştigător
| MariaNicolee a răspuns:

Eu am S4 de 1 an si ceva si de cand il am niciodata nu mi s-a supraincalzita si s-a oprit. Eu majoriatea zilei stau numai pe telefon. Eu una sunt multumita pe deplin de acest telefon!

3 răspunsuri:
| Username19 a răspuns:

Da este o problema cu supraincazirea la S4.Eu am S4 si nu sunt multumita deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Username19):

Ok, dar se opreste si trebuie sa zicem bagat la frigider? happy

| Username19 a răspuns (pentru anonim_4396):

De oprit nu s-a oprit (la mine) dar s-a supraincalzit destul de repede si des