| Sw3eTy3 a întrebat:

Heii..Am un Iphone 4 si tot primesc mesaje de la 333 ca nu am minutelaughingasta stiu si eu ca nu amlaughingIn fine..cum sa le opresc am primit vreo 20 de mesaje pana acumlaughing..Cum le opresc sau ce sa fac?hee hee. Funda

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Probabil ai un mesaj în outbox care vrea să se trimită, de aia îţi vin atâtea mesaje de la 333. Verifică.

Răspuns utilizator avertizat
| Loser8299 a răspuns:

Pai nu stiu.Eu si pe S4 si pe iPhone 5 am aceeasi problema.

| Vlad_Teodora_1995 a răspuns:

Nu merge treaba cu stop, imi trimite mai multe, cu destinatie nepermisa

| 19Leynad94 a răspuns:

Setting --> Messages --> Blocked --> Add New... Inainte de asta iti adaugi 333 la Contact ( pentru. ca nu poti introduce numar ci numai contacte, ex. eu am salvat in loc de nume tot cu 333 ). Poti sta linistit, atunci cand vei efectua apel la 333 pentru credit, vei primi mesaj de la Credit Info. N-o sa-ti blocheze mesaju happy