| Fericire04 a întrebat:

Frumosul sau utilul. Credeti ca un telefon cu touch se strica mai usor decat unul normal? L-ati lua doar pentru "aspect"? Ce pareri aveti?

3 răspunsuri:
| KeepCalmAndLove a răspuns:

Bună!

Utilul. Un telefon cu touch screen se strică mai repede.Dar unul normal care are opțiunile pe care ți-le dorești e perfect și nu se strică așa ușor! De exemplu eu chiar săptămâna viitoare voi avea un telefon nou! Are muzică și pot asculta! E tot ce vreau!
Samsung e2600
LINK: https://www.vodafone.ro/shop/samsung-e2600.pr

Baftă!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Ambele!
2.Cred ca telefonul cu touch se strica mai repede, dar acum depinde si de persoana care are grija de telefon!
3.Eu una as lua un telefon dupa aspect, rezistenta(adica cat rezista pana se strica) si optiunile pe care le are(adica lucrurile care le poti face pe el)! Eu una am un Samsung star 3 https://encrypted-tbn2.gstatic.com/......ps?/images si sunt multumita de el, mi se pare ca are de toate!
O zi buna!

| Alishia a răspuns:

Buna,eu mi-am luat un Samsung cu touch deoarece mi se parea super ideea sa apesi direct pe ecran, il am de 1 an si l-am scapat peste tot, nu a patit nimic.