| justsmk a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon touch/touch-qwerty, smartphone (android versiune cat mai buna), sa aiba WiFi, o camera buna si sa arate bine. Nu vreau sa se blocheze. nu iphone! Ce pareri aveti? Dau funda la cel care imi place cel mai mult!

7 răspunsuri:
| sharky88 a răspuns:

Nokia c7

| luanna121 a răspuns:

Nokia E72?

| Sarky a răspuns:

Salut. dupa mine cele mai "misto" sun samsungurile galxy :S, S2, Ace, Fit. poate zici ce buget ai.

| justsmk explică (pentru Sarky):

Pana in 10 mil?

| Sarky a răspuns (pentru justsmk):

Salut. pana in 10 mil poti sa iti ei Samsung galaxy s 1 (999 lei pe telefonultau).

| justsmk explică (pentru Sarky):

Nu.ma incadrez si cu ace. dar parca as vrea un LG?

| Sarky a răspuns (pentru justsmk):

Salut dupa mine in general LG-urile lasa de dorit, iar cele bune sunt si scumpe laughing.