| MisteriousMan a întrebat:

Aveti prieten/a? De la ce varsta credeti ca e normal sa ai unul? Eu cred ca de la liceu... nu stiu vreau multe pareri

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu am prieten happy
Da, o varsta ok, as spune eu de la 14 ani in sus. La varsta aia deja ai ceva in cap, ai niste opinii formate, stii ce vrei si poti sa incepi sa "experimentezi" pana hotarasti tipul de relatie pe care ai vrea sa-l ai in viitor pentru. o perioada mai lunga.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Deocamdata sunt in "tatonari"laughing
Cam da, de la 15 ani in sus, cu conditia sa nu iti pierzi capul si sa il gasesti printre nori si sa uiti de scoalatongue
Scoala si nu baietii reprezinta viitorul

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, am prieten.De la 13 in sus.sau de la cati crezi tu ca vrei sa ai.

| Genuitoarea a răspuns:

Nu am momentan, dar am inceput sa am din cls a6'a rolling on the floor doar m-am sarutat cu 3 dintre ei. dar acum chiar nu mai am nevoie de baieti. m-am saturat de toti nesimtitiiilaughing

| gabystar a răspuns:

Nu, nu am, momentanwinking...Sincer, nu exista o varsta anume...Vei avea prima relatie cand te simti u pregatita sa faci asta si daca chiar il placi pe baiatul acela.de acolo totul merge ca pe roate adica mereu va exista cel putin un baiat pentru tine fi sigurawinking
PA. te pooop:*
Si sper ca te-am ajutat>big grin

| ForbiddenLove a răspuns:

Si daca ai pe clasa a opta ce are?thinking ...cu un an mai mica sau cu un an mai mare tot aia iilaughing. asa mi se pare mie!

| Wowhow a răspuns:

Eu nu am si sunt la liceu(a 9-a, ce-i drept). nu ma plang. putea fi si mai rau. deh, baietii astia...rolling on the floor