| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Am un telefon... Samsung Galaxy Grand Neo Plus. Android - KitKat. Bun am probleme la mesaje. Merge foarte dar foarte greu se blochează si nu stiu ce sa ii fac am mai sters din el am facut curățenie dar cand intru la mesaje sa scriu merge foarte greu de ce? Ce as putea face? Fara sa il resetez fara sa sterg tot va rog din inima Help

Răspuns Câştigător
| BroRo01 a răspuns:

1 poti sa ai o aplicatie care consuma foarte multe resurse (am patit ) 2 se poate sa fi luat virusi, inlocul tau as incerca sa salvez pozele, muzica etc pe ceva si sa ii dai restart din fabrica

1 răspuns:
| cossy19 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un specialist. el iti va arata exact de ce nu merge telefonul si te va ajuta.