| rosalia323 a întrebat:

Funda! Bună! Cum pot sa fac print screen la Samsung Galaxy S III mini?

Răspuns Câştigător
| Hemera a răspuns:

Merge daca tii apasat simultan pe butonul Power si Home! Garantez, am si eu telefonul si altfel nu merge happy

2 răspunsuri:
| BogdanChu a răspuns:

Exista cele 2 alternative. Poti face un print screen trecand cu palma peste display sau apasand simultam pe butonul Power si Home.

| Apocaliptic a răspuns:

Ia vezi daca merge sa tii apasat butoanele power+volum_scazut, sau power si home. Sa-mi spui si mie daca a mers prima varianta(ar trebui sa mearga).