| PVAAVU a întrebat:

Funda! De unde iau online acest telefon rosu (va rog dati-mi link-uri):
http://cdn.ndtv.com/tech/images/gadgets/htc-one-max-red- 635.jpg
Va rog, sa aiba slot memorie de 64 GB, memorie interna de 8/16/32 GB.Sa aiba versiunea de Android 4.3. si sa suporte videoclipuri in format MP4 si melodii in format MP3.Si va rog sa aiba blitz cu LED, o camera principala si una frontala de multi MP.Merci.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

In Romania nu cred ca gasesti telefonul pe rosu...doar pe negru si argintiu

| PVAAVU explică (pentru hp8510p):

Gasesti si rosu, dar nu-i unul asa viu cum e cel din imagine.

| PVAAVU explică (pentru hp8510p):

Din cate vad e foarte rosu.N-am fite, dar unul rosu cum e in imaginea data, ai gasit?