| Unicornn666 a întrebat:

Heeello TPU! Am o problema, sper sa stie cineva raspunsul. puppy dog eyes
Deeci. am un Samsung galaxy S2, si cand vreau sa imi descarc o aplicatie sau ceva, cand trebuie sa se instaleze imi scrie: Couldn't install on USB storage or SD card.
De ce?:/. si ce sa fac ca sa pot descarca? puppy dog eyes
Fundaaa :3

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este o problemă cu cardul de memorie SD.
Eventual, încearcă să pui un alt card ( de la vreun prieten ) şi vezi dacă mai dă eroare...

Sau, scoate cardul SD şi încearcă să instalezi ceva, vezi dacă dă eroare...
Dacă şi fără cardul SD îţi dă eroare, atunci NU este de la card, ci din setări sau de la soft.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Ori e cardul plin, ori nu mai munceste, schimba cardul incearca miscarea iar si vezi daca zice ceva.eu cred ca a obosit cardul