| Ariii a întrebat:

Heei. AM REUSIT sa imi actualizez sofware.ul pe telefon ( acum, pe Lg Optimus L7 am Android 4.1.2 Jelly Bean). ceea ce e bine. Numai ca, eu am router si de obicei ca sa intru pe net de pe telefon, ma conectez la routerul meu prin Wifi. Si ideea e ca imi tot da Problema de autentificare, chiar daca parola e corecta si net.ul imi merge. adica acum cand sunt pe laptop merge, deci nu e de la router. Ce sa fac? thinking :d

2 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Si eu as vrea sa-mi fac actualizare la jelly bean, tot l7 am si eu.Merg mai bine jocurile cu jelly bean, telefonul se misca mai bine?
Si actualizarea ai facut-o din Lg pc suite?

| benkesoiu a răspuns:

Ai incercat pe alt router ca si eu am schimbat androidul la multe telefoane si nu am avut problema asta
Spune-mi ce soft si luat si de unde(da-mi link-ul)poate te pot ajuta