| Amy555 a întrebat:

Heeii. Am mare nevoie de ajutorul vostru! Curand mi-am cumparat un Samsung Star 3 GT-S5220 si nu am aplicatia ' Samsung Apps '. De unde o iau? Va rog ajutati-ma! Dau funda! puppy dog eyes

1 răspuns:
| GansAlex a răspuns:

Am si eu fix acelasi telefon.
Ca sa ai Google Apps sau Samsung Apps iti trebuie sistem de operare Android, Windows Phone, Bada, etc.
Eee, telefonul asta sistem de operare proprietar si nu poti sa scoti Samsung Apps.
Ai putea sa scoti Android de pe net.Dar iti trebuie procesor mai bun, ceea ce telefonul asta n-are.Deci prin urmare, nu ai nicio sansa!
Sper ca te-am lamurit.