| kidy00 a întrebat:

Am Samsung Star 3 S5220-29. De ceva timp, nu imi functioneaza Gtalk si Yahoo Messenger. Functiona inainte, acum cand il deschis, imi da eroare si se inchide aplicatia, de ce?
Fundita!

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat dezinstalare si reinstalare? Ce eroare iti da?

| kidy00 explică (pentru CM7YRE):

Pai nu se pot dezinstala, ca sunt ale lui. sad

| CM7YRE a răspuns (pentru kidy00):

Dar macar sa o instalezi, sa o poti inlocui? Stiu ca apare "Aplicatia exista deja. Inlocuiti?" Ai incercat?

| kidy00 explică (pentru CM7YRE):

NU apare asa ceva sad

| alinamoise66 a răspuns:

Am avut si eu Samsung star 3 si mi se antampla la fel du-te la un magazin Vodafone si o sa ti-l faca vanzatoarea.

| kidy00 explică (pentru alinamoise66):

L-am reformatat si merge! happy Ms

| alinamoise66 a răspuns (pentru kidy00):

Funda?

| kidy00 explică (pentru alinamoise66):

Pai de ce sa dau fundita? Nu nu m-ai ajutat! Eu m-am gandit sa-l reformatez. laughing Am scris "Ms", pentru ca mi-ai raspuns! laughing

| alinamoise66 a răspuns (pentru kidy00):

Ok dar eu ti-am dat mai mereu fundita.