| anonim_4396 a întrebat:

Heey! Deci ieri dupa ce am venit din parc cu prietena mea(am fost in masina mea)am mers sa ne jucam in parcul din fata blocului ei.ea cand a ajuns acasa a realizat ca ii lipseste telefonul.am cautat in masina si in parc.dar faza e ca dupa ce am plecat din parc au venit niste tipi. Oare au luat ei telefonul? a incercat sa sune pe el prima ora suna si nu raspundea nimeni iar a doua oara nu suna delok.telefonul era roz si era cu taci. avea numere de tel. in el si poze.in momentul aceste pot sa va spun doar ca telefonul este ELGI maine va voi da detalii complete despre cum se num. telefonul.dar va rog aveti o idee ce am putea face? Va multumesc!

1 răspuns:
| bendl a răspuns:

Telefon cu TACI? era ELGI?laughing)))))) erati in masina si dupa la joacalaughing spectacol fratelaughing