| anonim_4396 a întrebat:

Heey TPU happy
Deci, am un telefon Samsung Galaxy S3 Mini si am incercat sa ii bag ultimul Andorid 4.1.2 si se pare ca acel fisier era virusat...Si asa mi-am stricat telefonul, iar cand am incercat sa bag alte software tot nu mi-a mers.Telefonul se deschide se apare imaginea de inceput cu numele telefonului si apoi se blocheaza si ramane asa...Plizz, ce as putea sa fac? sad

1 răspuns:
| Abby2502 a răspuns:

Nu era virusat cu siguranta. si eu am s3 mini si nu are ce sa fie virusat la updatarea telefonului sigur ai instalat tu vreo aplicatie sau ceva cu virusi. Iti spun pentru ca ma pricep... Si il poti repapra stergandu-i tot din el ori daca vrei poti sa te duci la firma de la care ai cumparat telefonul si sa ti-l repare contra cost. Recomandata ar fi a doua varianta :* mult succes!