| Alexxandruxx a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 si mi se blocheaza mereu, fara sa umblu la el. Imi ramane imaginea cu,, Samsung galaxy s2" ca atunci cand se deschide telefonul. Mentionez ca de abia l-am luat de la service din acelasi motiv. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Il mai duci odata ins ervice. la a doua sau a III-a oara in service ti-l inlocuieste cu unul nou. Si gata.

| Alexxandruxx explică (pentru sltlp):

Aratami si mie unde scrie (legea) ca dupa 3 reparatii trebuie sa il inlocuiasca. Multumesc!