| didiu11 a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare:am telefonul Orange Zali si aveti habar daca are camera frontala(in față)? Imi apare deasupra eranului langa beculetul unde imi arata daca am primit sms,unde imi arata daca se incarca telefonul, un dreptunghi mic si multe prietene imi spun ca este camera foto.Nu stiu cum sa o setez, cum anume?

Răspuns Câştigător
| Chrislvdarkness a răspuns:

Ala este un fel de senzor care face sa intunece ecranul atunci cand vorbesti la telefon, cand il pui la ureche si il deblocheaza l-a loc cand ai terminat apelul sau l-ai luat de la ureche ^-^