| sweetgirl2510 a întrebat:

Hei, am un Allview de un an si e prima oara cand imi face probleme. Din senin, mi-a aparut ca nu am semnal, asa ca am scos sim-ul si l-am bagat din nou, dar tot nu mergea. Am zis ca e de la sim si am bagat altul, dar tot n-a mers. Deci problema e de la telefon. In rest imi merge perfect si nu stiu de la ce ar putea fi. Aveti vreo idee sau vi s-a intamplat si voua?

1 răspuns:
| Kenwill a răspuns:

Um poti incerca sa resetezi telefonul la setarile din fabrica, poate merge.
Poate e un bug visual si tu ai semnal dar nu iti arata ca ai, in cazul asta se rezolva daca resetezi telefonul la setarile din fabrica. Daca nu rezolvi problema... sper ca ai garantie xD