| xDeyz a întrebat:

Am un telefon si dupa ce am dat putin cartela jos din el sa o pun in alt telefon, am incercat sa pornesc telefonul dar numai mergea. L-am bagat si la incarcat dar tot nu merge...
Deci am scos cartela putin din el si cand am bagat-o la loc nu mai pornea.
Aveti idee ce s-a intamplat sau ce sa fac? thinking
Dau FUNDA+VOTURI! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Bibi16 a răspuns:

Poate nu ai pus bine bateria sau daca e vechi inseamna ca s-a stricat daca nu merge du-l la un specialist

| adriana_8719 a răspuns:

Este posibil sa se fi ars soft-ul. du-te cu el la orice centru GSM si iti vor spune ei exact ce are. nu costa mult si fac si treaba buna. funda?big grin