| laur3003 a întrebat:

Hei.Am un Samsung galaxy s5 pe care mi-am instalat android 5.0 si nu mai stiu cum pot sa il dezinstalez si sa reinstalez android 4.4.2.Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Bobonete a răspuns:

Cel mai bine este sa il trimiti la reprezentanta Samsung Romania. Daca il schimbi tu "acasa" iti pierzi garantia!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dai revenire la setarile din fabrica.

| Cărăuşu_Diana_1987 a răspuns:

Nu poti sa il dezinstalezi!

| GabrielStn a răspuns:

Http://www.stefblog.com/downgrade-android-ics-lg-optimus-l7/ Asta e un tutorial, dar pentru un LG Optimus L7. Incearca de acolo sa faci partea cu reset-ul, incearca un hard reset Power-Volume Down apasate simultan. Bafta!

| WarriorCat a răspuns:

Mergi la setari si cauti aplicatia, dupa ii dai uninstall.