| RuskiAlex11 a întrebat:

Salut, tocmai mi-am instalat SnapChat si am vazut la prietenii mei ca au tot felul de filtre gen fețe si eu nu am aşa ceva. Stie cineva de ce? Mentionez ca am un Samsung Galaxy Grand Neo cu Android 4.4.2. Credeti ca e de la telefon?

2 răspunsuri:
| UnTipObisnuit a răspuns:

Ca sa iti faci o poza cu filtru, pentru fata, atunci cand iti faci selfie tine apasat pe fata ta. Programul de recunoastere faciala se activeaza si atunci poti sa-ti pui filtrele respective.
Sper ca te-am ajutat!

| TitoJacksana a răspuns:

Bineînțeles ca-i de la telefonul! Trebuie sa-l schimbi ia-ti un telefon bunicel acum gen oneplus 6t sau ceva pe acolo si se va rezolva!