| Sketch2 a întrebat:

Hei... Am un telefon Microsoft, si am o intrebare... Cum pot muta pozele de pe memoria telefonului pe memoria cardului SD? happy

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, tii apasat pe poza si apesi pe "copiaza pe cardul SD", iar apoi stergi fotografia din memoria telefonului. Sau... nu stiu sigur exista vreo optiune sa muti direct? Am avut un telefon de la Microsoft si eu dar a trecut ceva timp si nu mai stiu exact.

| Sketch2 explică (pentru dragosbogdan001):

Nu mai conteaza happy Am rezolvat, am folosit un cablu usbwinking

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Sketch2):

Merge si asa, bravo daca ai reusit.