| CookieDeea a întrebat:

Hei! happy
As vrea sa imi cumpar un telefon si nu stie ce sa aleg dintre Samsung galaxy s advance si Samsung galaxy s duos..Am citit ca ar fi mai bun Advance-ul dar celalalt are android 4.0 ..asa ca nu stiu ce sa aleg.
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Si eu tot Advance-ul am auzit ca ar fi mai bun. Eu zic sa ti-l iei pe asta, versiunea de androind nu e foarte importanta. Il gasesti la un pret bun aici http://bit.ly/ShTsqI

1 răspuns:
| GeorgeKriss a răspuns:

Eu zic sa il ei pe advance deoarece pe poate schimba androidul (adică versiunea) uşor îţi trebuie doar un program şi pe PC şi pe telefon. Tu alegi.