| BhCris9 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou. Adica un smartphone cu android si as vrea sa aleg unul foarte bun pentru aplicatii si mai ales sa ruleze bine jocuri. M-am gandit la Samsung Glaxy Y Duos sau Samsung Galaxy Gio. Voi ce ziceti? Am vazut ca Y Duos are un procesor de 832 MHz, android 2.3, 262.000 culori iar Gio are 800 Mhz, android 2.2 si 16 mil. culori. Oare e mare diferenta intre ele? sincer cred ca versiunea de android nu conteaza atat de mult iar 32Mhz nu e mult deloc. In plus Gio are 16mil. culori iar Y Duos are doar 262k culori. Iar Gio are camera de 3MP si multe functii la ea, iar Y Duos are doar 2MP. Eu as opta pentru Gio. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| dvw a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s advance, e foarte bun, are camera de 5 mp, iar cea din fata e de 3. Memorie interna de 8 giga, intereseaza-te mai mult pe net despre el, nu sunt experta in telefoane, dar comparativ cu altele e foarte bun si nu e scump.

| BhCris9 explică (pentru dvw):

Eu nu am intrebat ce telefon ai tu...

| dvw a răspuns (pentru BhCris9):

Iti spuneam ca sunt multumita de el, ai zis ca vrei smartphone happy

| Aliiy a răspuns:

Cel mai bun e Gio.Iti recomand Gio! Succes!

| gabrielosss98 a răspuns (pentru Aliiy):

Gio e un telefon prost, crede-ma.